Πλαϊνά
Προστατευτικά
για Ομπρέλες
![](https://metaldesign.gr/wp-content/uploads/2021/12/plaina4.jpg)
![](https://metaldesign.gr/wp-content/uploads/2021/12/plaina4.jpg)
Τα πλαϊνά προστατευτικά φύλλα υφάσματος ή συνδυασμού υφάσματος με διάφανη ζελατίνη, προστατεύουν το χώρο των ομπρελών από αέρα, κρύο και βροχή. Δια- τίθενται σε 3 διαφορετικά σχέδια και είναι ιδιαίτερα εύκολα στην τοποθέτησή τους.
Μπορούν επίσης να τοποθετηθούν περιμετρικά σε συστοιχία τετράγωνων ή παραλληλόγραμμων ομπρελών, που σε συνδυασμό με τις υδρορροές, να δημιουργήσουν ένα μεγάλο προστατευμένο χώρο.
Τοποθετούνται αποκλειστικά σε τηλεσκοπικές ομπρέλες υπέρ – βαρέως τύπου.
![](https://metaldesign.gr/wp-content/uploads/2021/12/plaina4.jpg)